تجهیزات اطفاء حریق

جهت خرید از فروشگاه آنلاین آسا فقط کافیست که محصولات مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کرده و در پایان گزینه پرداخت هنگام دریافت را انتخاب نموده و سفارش خود را ثبت نمایید تا ظرف مدت ۲۴ ساعت پیش فاکتور مربوطه به همراه لینک پرداخت برای شما ارسال گردد .

اجرا و راه اندازی سیستمهای اعالم حریق

(Fire alarm systems construction and commissioning)

شرکت آسـا دارای تیم های متخصص و مجرب در اجرای سیستمهای اعالم حریق میباشد که انجام دقیق ترین و حساس ترین پروژه های صنعتی و ساختمانی را در رزومه کاری خود دارند.همچنین راه اندازی انواع برندهای مختلف با پروتکل های مربوطه در زمره توانایی های تیم های اجرایی این شرکت است.

برخی خدمات اجرایی مجموعه آسا در حوزه اعلام حریق:

  • اجرا و راه اندازی سیستم های اعلام حریق متعارف، آدرس پذیر و هوشمند بصورت روکار و توکار
  • اجرا و راه اندازی سیستم های اعلام حریق بیسیم (Wireless)
  • اجرا و راه اندازی سیستم های G&F

تازه های این ماه

اجرای سیستمهای اطفاء حریق

(construction systems extinguishing Fire)

شرکت آسـا، پیمانکار EPC پروژه های ایمنی و آتش نشانی دارای کارشناسان و تکنسین های با تجربه جهت ارائه بالاترین کیفیت در اجرای سیستم های اعلام حریق و تأسیسات اطفای حریق طبق آخرین کدهای بین المللی و ضوابط سازمان آتش نشانی میباشد که تا این لحظه توانسته رضایت کلیه کارفرمایان و مشتریان این شرکت را جلب نماید.

برخی از خدمات اجرایی مجموعه آسا در حوزه اطفاء حریق عبارت اند از:

  • اجرای کلیه سیستم های اطفای حریق آبی، شامل جعبه های آتش نشانی، شبکه Sprinkler و Mist Water
  • اجرای کلیه سیستم های اطفای حریق گازی شامل FM200 ،CO2 و Gas Inert
  • اجرای کلیه سیستم های اطفای حریق فوم

محصولات ویژه

سرویس و نگهداری

(Maintenance)

خدمات آسا در حوزه سرویس و نگهداری، شامل مجموعه فعالیت ها و اقداماتی است که به منظور آماده به کارنگهداشتن سیستم در سطح عملیاتی مطلوب صورت میپذیرد.
واحد سرویس و نگهداری شرکت آسـا با حضور به موقع و دورهای (مطابق با چک لیستهای استخراج شده از استانداردهای بین المللی و محلی)، کارکرد محصولات و تجهیزات استفاده شده در پروژه ها را ارزیابی نموده و در صورت لزوم اقدام به سرویس و یا تعویض تجهیزات مشکوک و معیوب مینماید. همچنین بسته به ضریب حساسیت پروژه این امکان وجود دارد تا سرویس های ادواری به سرویسهای مقیم و ۲۴ ساعته تغییر یابند.

ارسال رایگان
خدمات مشتری ۲۴/۷
بدون هزینه اضافی
تحویل سریع کالا
مشاوره رایگان