inim

inim برای محافظت از زندگی مردم متولد شد تا اطمینان دهد که چیزهای گرانبهایی که آنها نگه می‌دارند، توسط آتش به شکل دود بالا نمی‌رود. Inim راهی برای لذت‌بردن از آسایش به طور کاملاً اتوماتیک می‌باشد. تا نوری باشد برای یک آینده جدید. اعلام حریق inim سیستم‌های پیشرفته‌ای را برای تشخیص آتش، اتوماسیون‌خانگی و روشنایی‌اضطراری توسعه می‌دهد. سیستم های یکپارچه با جدیدترین طراحی که به طور خودکار ساختمان‌های مسکونی، تجاری و سازمانی را محافظت و کنترل می‌کند. سیستم اعلام حریق inim دستگاه‌هایی که نصب و کاربری آنها به سادگی قابل استفاده است را ابداع می کند. از طراحی تا تولید، از آزمایش به بازاریابی، هر محصول inim در ایتالیا ساخته‌شده‌است که در سراسر جهان مورد توجه و قدردانی قرارگرفته‌است.

تجهیزات اعلام حریق inim

دتکتور inim مدل ED300

ed300

این دتکتور تکنولوژی جدیدی از حساسیت به دما و دود می‌باشد؛ بنابراین این دتکتور برای همه انواع آتش‌ها (مخصوصا برای سوختن‌های سریع مایعات قابل اشتعال) بهبود یافته‌است و در برابر اخطار غلط بسیار مصون است.

دتکتور inim مدل ED100

ed100

دتکتور دود نوری بر پایه (انتشار نور) می‌باشد و در حادثه آتش‌سوزی به سرعت هشدار اولیه را اعلام می‎‌کند. این دتکتور ذرات دود ناشی از یک آتش‌سوزی بزرگ را در طیف گسترده‌ای تشخیص می‌دهد.

دتکتور inim مدل ED200

دتکتور inim ed200

این مدل از دتکتور inim در شرایط تغییرات دمایی مختلف ،از انعطاف‌پذیری بالایی برخوردار است به همین دلیل این دتکتور برای مکان‌هایی که محیط آنجا حاوی گرد و غبار و دود است بسیار مناسب می‌باشد .

شستی آدرس‌پذیر inim مدل EC0010E

شستی اعلام حریق

شستی با قابلیت تنظیم مجدد، مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی مناسب برای مکان‌های باز

شستی آدرس‌پذیر inim مدل EC0020

شستی

شستی با قابلیت تنظیم مجدد که توسط کلید پلاستیکی عمل می‌کند. داشتن تطابق در LED و سیستم هشدار

نشانگر زنگ شنیداری و شنیداری/دیداری آدرس‌پذیر دیواری inim مدل ES2000

زنگ inim

این نشانگر صدا، شدت فلاش و سکانس‌های صدا را می‌تواند از طریق کنترل‌پنل (و متنوع در تطابق با محل) از ۱۴ تن صدا و ۱۶ صوت، پیام فعال انتخاب کند. این وسیله ۸ زبان مختلف دارد.

ریموت اندیکاتور inim مدل IL0010

آژیر

تکرارکننده نوری LED که به حسگر زنگ اجازه می‌دهد هشدار را از راه دور تکرار کند.

نشانگر متعارف inim مدل IS0120

نشانگر

نشانــــگر هشداری سمعی و بــــصری متعارف inim بر طبق استـــــاندارد جدید EN54-23 ‌طراحی و ســــــاخته شده است. ولتاژ این نشانـــــگر سمـــــعی بصری inim از ۱۷ تا ۶۰ ولت دسی‌بل در نظر گرفته شده است .

زنگ شنیداری/دیداری inim مدل ES1000

زنگ سقفی

این نشانگر صدا، شدت فلاش و سکانس‌های صدا را می‌تواند از طریق کنترل‌پنل از ۱۴ تن صدا و ۱۶ صوت، پیام فعال انتخاب کند. این وسیله ۸ زبان مختلف دارد. این زنگ از نوع شنیداری و دیداری سقفی و آدرس پذیر می باشد .

دستگاه سیگنال inim مدل IS0010

آژیر

این دستگاه سیگنال صدا را در ۱۷ تا ۶۰ ولت دسی‌بل را اعمال می‌کند. این دستگاه ۳۲ تن صدا را با استفاده از سوئیچ DIP پیکربندی می‌کند. مقدار صدا به راحتی با استفاده از trimmer داخلی تنظیم می‌شود.

آژیر با قدرت بالا inim مدل IS0030RE

آژیر

این دستگاه سیگنال صدا را در ۱۰ تا ۶۰ ولت دسی‌بل را اعمال می‌کند. این دستگاه ۳۲ تن صدا را با استفاده از سوئیچ DIP پیکربندی می‌کند. مقدار صدا به راحتی با استفاده از trimmer داخلی تنظیم می‌شود.

آسا

به سامانه خدمات اعلام حریق و اطفاء حریق آسا خوش آمدید

هم اکنون میتوانید جهت اخذ مشاوره به صورت رایگان در تمامی زمینه های خدمات آتش نشانی به صورت مستقیم با کارشناسان مجموعه از طریق شماره زیر تماس حاصل فرمایید

تماس

مشاوره رایگان