خدمات

مشاوره خدمات ایمنی و آتشن شانی

(Consultant Safety Fire)

 

شرکت آسـا با سابقه ای درخشان و در اختیار داشتن کارشناسان مجرب، آمادگی هرگونه مشاوره فنی و تخصصی در زمینه ایمنی حریق برای کارفرمایان در واحدهای صنعتی را دارا میباشد.تمامی خدمات مورد نظر کارفرمایان در حوزه مشاوره از مراحل اولیه بازدیدهای میدانی تا اتمام اجرا و راه اندازی پروژه های آتش نشانی توسط شرکت آسا انجام میگردند.همچنین در پروژههای ساختمانی شرکت آسا به عنوان مشاور فنی کارفرما گام به گام تا اتمام پروژه و اخذ تأییدیه نهایی از سازمان آتش نشانی در کنار کارفرما خواهد بود.

خدمات آسـا در حوزه مشاوره

  • اعزام کارشناسان و بازدیدهای میدانی از تاسیسات صنعتی و بررسی مخاطرات

  • انجام کلیه پروژه های آتشنشانی در قالب EPC

  • شرکت در جلسات فنی کارفرما به عنوان مشاور ایمنی و آتشنشانی

  • اخذ تأییدیه نهایی از سازمان آتش نشانی

مجوزها

فرم مشاوره جهت خرید و نصب تجهیزات آتش نشانی

( حداکثر زمان انتظار برای تماس در روزهای کاری ۲ ساعت می باشد)
  • در صورتی که ساختمان فاقد پارکینگ میباشد .عدد صفر را وارد کنید.
  • در صورتی که ساختمان فاقد پارکینگ میباشد .عدد صفر را وارد کنید.
  • فایل ها را به اینجا بکشید
88
سرعت پاسخ گویی
97
دانش فنی کارشناسان
100
تامین و تضمین قطعات

دپارتمان طراحی شرکت آراد ساختمان آبان

سوالات
طراحی سیستم غیرعامل حفاظت در برابر حریقPassive fire protection systems design

از آنجایی که سیستم های غیر عامل حفاظت در برابر حریق پس از وقوع آتش سوزی وارد عمل شده و باعث جلوگیری از گسترش حریق و کاهش آسیب های ناشی از آن می گردند ، طراحی و محاسبات دقیق آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است . دپارتمان مهندسی سیستم های غیر عامل حفاظت در برابر حریق شرکت آسا با بهره گیری از کارشناسان مجرب توانایی انجام دقیق ترین محاسبات مربوط به طراحی این سیستم ها و ارائه مدارک و دفترچه محاسبات را دارا می باشد.

اطفاء حریق
طراحی سیستم های اطفاء حریقFire suppression systems design

شرکت آسا با بهره گیری از کارشناسان و طراحان قدرتمند توانایی طراحی سنگین ترین پروژه های اطفاء حریق را دارا میباشد.طراحی سیستم های اطفاء حریق آبی،گازی و فوم بر اساس استانداردهای بین المللی و ضوابط سازمان آتشنشانی صورت میگیرد.ضمن طراحی و محاسبات سیستمهای اطفاء حریق، درخصوص الزامات طراحی Piping پروژه ها همچون تحلیل تنش خطوط لوله و انتخاب و طراحی ساپورتها دقیق ترین مدارک و نقشه ها توسط واحد مهندسی طراحی میگردند.

اعلام حریق
طراحی سیستم های اعلام حریقFire alarm systems design

دپارتمان سیستم های اعلام حریق واحد مهندسی شرکت آسا تشکیل شده از کارشناسانی است که با تکیه بر بنیان علمی و سوابق عالی آکادمیک و همچنین تجارب فراوان در امر مهندسی سیستم های اعلام حریق فعالیت می نمایند. طراحی انواع سیستم های اعلام حریق با استفاده از دانش فنی توام با نرم افزارهای مربوطه و مطابق با استانداردهای بین المللی و ضوابط مطرح شده از سوی سازمان آتش نشانی بسته به وضعیت فنی پروژه صورت میگیرد.

آسا

به سامانه خدمات اعلام حریق و اطفاء حریق آسا خوش آمدید

هم اکنون میتوانید جهت اخذ مشاوره به صورت رایگان در تمامی زمینه های خدمات آتش نشانی به صورت مستقیم با کارشناسان مجموعه از طریق شماره زیر تماس حاصل فرمایید

تماس

مشاوره رایگان